Меню
Магазин: м. Київ вул. Анни Ахматової 30
м. Київ вул. Анни Ахматової 30
Пн - нд: з 9:00 до 20:00
0800 212 818
  • 0800 212 818 Безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок

Зарядні та пускові пристрої

Магазин «Світ АКБ» пропонує широку номенклатуру пуско-зарядних пристроїв від провідних світових виробників. Так, у нас ви зможете придбати джампстартери (бустери), зарядний пристрій для акумуляторів та пуско-зарядні прилади.

Відмінності між бустерами, зарядними для АКБ та пуско-зарядними приладами

Завдання всіх цих пристроїв – допомога власнику завести мотор при розрядженій акумуляторній батареї та заповнити заряд останньої. Але вирішують вони це завдання по-різному.

Пускові пристрої

Джампстартер тільки запускає двигун, але не заряджає акумуляторну батарею. Для цього він оснащений власною компактною АКБ. Вона здатна генерувати потужний пусковий струм, достатній для запуску бензинового двигуна.

Ємності акумулятора пускового пристрою вистачає на повторні 5-10 запусків двигуна, перш ніж акумуляторна батарея джамп-стартера повністю розрядиться.

Зарядні пристрої

Вони не запускають двигун, але в прискореному режимі заповнюють заряд акумулятора до достатнього рівня, щоб той зміг включити мотор в роботу.

Пуско-зарядні прилади

Чи здатні вже і запустити мотор в роботу, і підзарядити акумуляторну батарею. Заряджання зазвичай виконується у двох режимах:

Пришвидшена – проводиться протягом 4 годин;

Звичайна - виконується в залежності від рівня розряду АКБ до 10 годин.

За своєю конструкцією зарядний пристрій для автомобільного акумулятора виготовляється двох типів:

Інверторні. Оснащені програмною платою, яка контролює роботу напруги та сили струму заряду. Завдяки електронному управлінню прилади здатні виконувати імпульсну підзарядку.

Трансформаторні. Більш і важче імпульсних, але й коштують дешевше. Оптимальний варіант для 12V кислотних батарей.

Поради щодо вибору джамп-стартерів, зарядних АКБ та пусково-зарядних приладів

При виборі між цими пристроями слід розуміти:

  • Зарядний пристрій автомобіля не здатний швидко відновити заряд у електролітичних пластин. Навіть у прискореному режимі на це потрібно 4-6 години.
  • Воно не здатне працювати автономно. Його необхідно підключати до побутової мережі змінного струму.
  • Застосування зарядного пристрою не тільки робить процедуру заряджання акумуляторної батареї швидким та безпечним, але й значно продовжує експлуатаційний ресурс в останній. Професійний зарядний пристрій для автомобіля стабілізує напругу, контролює температуру нагрівання батареї, кількість заряду, переданого на електролітичні пластини, а при 100% заповненні заряду виконує автоматичне відключення.
  • Пусковий пристрій слід вибирати, виходячи з параметрів акумулятора, що встановлена ​​на вашій машині. Насамперед необхідно звертати увагу на рівень пускового струму.
  • Також звертайте увагу на кількість захисту приладу. Чим більше таких захистів (від реверсного підключення, від перегріву та низького заряду АКБ, від короткого замикання тощо), тим довше прослужить вам бустер.
  • У всіх пуско-зарядних приладів більші, ніж джамп-стартерів, масово-габаритні характеристики. Тому їх постійно тримати в автомобілі буде дуже важко.
  • Краще вибирати пускозарядні прилади, оснащені додатковим функціоналом. Це, насамперед, контроль сили вихідного струму, контроль та вимірювання вихідної напруги, захист від напруги, індикатор заряду та ін.

Якщо ви сумніваєтеся у правильності свого вибору, то обов'язково зверніться до наших фахівців за професійною консультацією.