Сонячна панель Risen RSM40-8-410M
Код товару: 82430
Відгуки: (0)
Немає в наявності
*Ціна дійсна при замовленні на сайті
Товар офіційний
Risen Energy
Що це означає
Доставка по Киеву безкоштовно Нова Пошта безкоштовно Самовивіз безкоштовно
Монокристалічна сонячна панель Risen потужністю 410 вт, модель Risen RSM40-8-410M, виконана в "спліт" конструкції з товщиною 30 мм, шириною 1096 мм і висотою 1754 мм. Вона складається з 110 монокристалічних кремнієвих фотоелементів, розрізаних за технологією half-cut і з'єднаних 12 струмопровідними шинами (12BB). На звороті кремнієві пластини покриті шаром діелектрика за технологією PERC, що забезпечує покращений контакт через мікроотвори. Зверху фотоелементи захищені загартованим низько-залізистим склом. Міцна алюмінієва рама забезпечує повну герметичність та стійкість до вітрових та снігових навантажень до 2400 Па та 5400 Па відповідно.
Ключові особливості:
  • Позитивний запас потужності: від 0 до 5 Вт.
Цей фотомодуль підходить для промислових та домашніх установок.
Сонячні панелі
Тип
Стаціонарна
Тип фотомодуля
Монокристалічний кремній
Номінальна потужність
410 Вт
Напруга холостого ходу
Напруга в максимальній точці
Струм короткого замикання
Струм у максимальній точці
Максимальна напруга в ланцюзі
Кількість осередків
120
Клас захисту
IP68
Ефективність фотомодуля
21,3%
Технології
Half-Cell, Perc, Multi Busbar
Кількість Busbar
9
Розміри
1754x1096x30 мм