Сонячна панель Jinko Tiger Neo JKM580N-72HL4-V
Код товару: 83335
Відгуки: (0)
Немає в наявності
*Ціна дійсна при замовленні на сайті
Товар офіційний
Jinko Solar
Що це означає
Доставка по Киеву безкоштовно Нова Пошта безкоштовно Самовивіз безкоштовно
Сонячні панелі
Тип
Стаціонарна
Тип фотомодуля
Монокристалічний кремній
Номінальна потужність
580 Вт
Напруга холостого ходу
51,02 V
Напруга в максимальній точці
42.37 V
Струм короткого замикання
14,47 A
Струм у максимальній точці
13.69 A
Максимальна напруга в ланцюзі
1500 V
Кількість осередків
144
Клас захисту
IP68
Ефективність фотомодуля
22,45%
Технології
Half-Cell, Perc, Multi Busbar, N-type
Розміри
2278x1134x35 мм
Тип конекторів
QC 4.10 (1000V) QC 4.10-35 (1500V)