Сонячна панель JA Solar JAM66D45-605/LB
Популярний
Код товару: 83252
Відгуки: (0)
Немає в наявності
*Ціна дійсна при замовленні на сайті
Товар офіційний
JA Solar
Що це означає
Доставка по Киеву безкоштовно Нова Пошта безкоштовно Самовивіз безкоштовно
Теги: Сонячні панелі JA Solar
Сонячні панелі
Тип
Стаціонарна
Тип фотомодуля
Монокристалічний кремній
Номінальна потужність
605 Вт
Напруга холостого ходу
47,9 V
Напруга в максимальній точці
39,6 V
Струм короткого замикання
16,00 A
Струм у максимальній точці
15,28 A
Максимальна напруга в ланцюзі
1500 V
Кількість осередків
132
Клас захисту
IP68
Ефективність фотомодуля
22,4%
Технології
Half-Cell, Perc, Bifacial
Кількість Busbar
16
Розміри
2382x1134x30 мм