Сонячна панель JA Solar JAM54D40-420/MB
Код товару: 83338
Відгуки: (0)
Немає в наявності
*Ціна дійсна при замовленні на сайті
Товар офіційний
JA Solar
Що це означає
Доставка по Киеву безкоштовно Нова Пошта безкоштовно Самовивіз безкоштовно
Теги: Сонячні панелі JA Solar
Сонячні панелі
Тип
Стаціонарна
Тип фотомодуля
Монокристалічний кремній
Номінальна потужність
420 Вт
Напруга холостого ходу
38,28 V
Напруга в максимальній точці
32,38 V
Струм короткого замикання
13,65 A
Струм у максимальній точці
12,97 A
Максимальна напруга в ланцюзі
1500 V
Кількість осередків
108
Клас захисту
IP68
Ефективність фотомодуля
21,5%
Технології
Half-Cell, Perc, Multi Busbar, Bifacial, N-Type
Кількість Busbar
11
Розміри
1722x1134x30 мм