Акумулятор MUST LP16-48100
Офіційна версія
Код товару: 83320
Відгуки: (0)
Немає в наявності
*Ціна дійсна при замовленні на сайті
Товар офіційний
MUST
Що це означає
Доставка по Киеву безкоштовно Нова Пошта безкоштовно Самовивіз безкоштовно
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
  • Великий цикл життя.
  • Більш тривалий термін служби
  • Невибагливі в обслуговуванні батареї зі стабільною хімією.
  • Вбудований захист схем.
  • Швидка зарядка літієвого акумулятора
  • Висока термостійкість
  • Невелика вага.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
  • НЕ закорочуйте, не змінюйте полярність, не ламайте та не розбирайте.
  • НЕ нагрівайте та не спалюйте.
  • НЕ занурюйте в рідину.
АКБ
Напруга, В
48 V
Номінальна ємність, кВт*г
5,12 кВт*г
Технологія
LiFePO4
Максимальний струм заряду по BMS, А
100 A
100 A
Напруга повного заряду, В
57,6 V
Напруга повного розряду, В
44 V
Тип корпусу
Метал
Ресурс, циклів
Розміри, мм
580x490x145 мм