Акумулятор Felicity ESS LPBF48200-H
Офіційна версія
Код товару: 83288
Відгуки: (0)
Немає в наявності
*Ціна дійсна при замовленні на сайті
Товар офіційний
Felicity ESS
Що це означає
Доставка по Киеву безкоштовно Нова Пошта безкоштовно Самовивіз безкоштовно
Акумуляторна батарея LPBF48200-H Felicity (LiFePO4 51,2V 200Ah 10kWh) є високоефективним рішенням для зберігання енергії, яке було розроблено з урахуванням потреб сучасних сонячних енергетичних систем. Цей акумулятор забезпечує надійне та безпечне живлення для вашого будинку чи підприємства, гарантуючи стабільну роботу навіть у випадку перебоїв в електромережі.
Однією з ключових характеристик акумуляторної батареї LPBF48200-H Felicity є її потужність у 10 кВт·год, що забезпечує достатній запас енергії для середніх та великих об’єктів. З номінальною ємністю 200 А·год і робочою напругою 51,2 В, цей акумулятор здатний підтримувати тривалу роботу електроприладів протягом кількох годин у випадку відключення електроенергії або значного навантаження.
АКБ
Напруга, В
48 V
Номінальна ємність, кВт*г
10 кВт*г
Технологія
LiFePO4
Максимальний струм заряду по BMS, А
80 A
80 A
Напруга повного заряду, В
57,6 V
Напруга повного розряду, В
48 V
Тип корпусу
Метал
Ресурс, циклів
Розміри, мм
685x475x213 мм