Меню
Магазин: м. Київ вул. Анни Ахматової 30
м. Київ вул. Анни Ахматової 30
Пн - нд: з 9:00 до 20:00
0800 212 818
 • 0800 212 818 Безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок

Прийом старих акумуляторів

Де можна здати старий акумулятор?

Здати старий акумулятор можна 2-ма способами:

 • за адресою вул. Анни Ахматової 30, Позняки
 • при доставці нового АКБ.
 • 0 800 212 818 телефонуйте безкоштовно по Україні

Які акумулятори можна здати на утилізацію?

Ми здійснюємо прийом старих акумуляторів на 12 Вольт наступних типів:

 • автомобільних (Ca, EFB, AGM, GEL)
 • вантажних
 • мото
 • від джерел безперебійного живлення (AGM, MultiGEL, GEL)
 • тягових і буферних (AGM, MultiGEL, GEL)

Не приймаємо акумулятори:

 • від мобільних телефонів і ноутбуків
 • пальчикових батарейок

Стан старого акумулятора не важливо. Але корпус не повинен бути розбитий або текти.

За якою ціною здійснюється прийом старих акумуляторів?

В даний момент можна здати старий акумулятор по 3 грн за 1 Аг.

Акумулятори на 6 Вольт приймаємо по 2 грн за 1 Аг.

Чи можна обміняти старий акумулятор на новий з доплатою?

У нашому магазині ви можете купити новий акумулятор здавши при цьому старий і отримати знижку в розмірі до 20%. Стан старого акумулятора не важливо.

Кількість старих акумуляторів обмежена 20 шт.

Акумулятор містить кислоту, шкідливу для навколишнього середовища. Тому його необхідно відправляти на завод для утилізації. Ви можете здати його нам на переробку і отримати знижку!

Коли потрібно міняти автомобільний акумулятор?

Акумулятор відповідає за широкий спектр завдань: від пуску двигуна внутрішнього згоряння до подачі живлення до автомобільного комп'ютера. З цієї причини перевірка стану АКБ повинна в обов'язковому порядку здійснюватимуться під час проведення технічного обслуговування транспортного засобу. При цьому кожен автовласник повинен вміти самостійно визначити час, коли пора міняти акумулятор.

Термін служби АКБ багато в чому залежить від умов навколишнього середовища, манери їзди автомобіліста, стану зарядки і ряду інших чинників. В середньому, необхідність заміни батареї виникає через чотири роки використання, але за умови регулярного якісного обслуговування, цей термін може бути збільшений до п'яти-шести років.

Існують певні ознаки несправності акумулятора, що свідчать про необхідність його термінової заміни. Основними серед них вважаються:

 • проблеми з запуском двигуна;
 • тьмяне світло і періодичне мерехтіння індикаторів на приладовій панелі при запуску;
 • під час запуску авто чути клацання реле і генератора;
 • вихід з ладу однієї з 6-ти банок - напруга на клемах близько 11 Вольт.

Якщо ваш автомобіль оснащений вольтметром, то зрозуміти, що батарея несправна, можна за його свідченнями. Якщо стрілка вольтметра знаходиться в червоній зоні елемент живлення розряджений. Але найпростіше оглянути сам АКБ - багато моделей оснащені власним індикаторів рівня заряду.

Чи можливо відновити старий АКБ?

Багатьох автомобілістів цікавить, чи можна відновити акумулятор через кілька років експлуатації. Насправді в деяких випадках це дійсно можливо, втім, дати абсолютну гарантію щодо того, що функціональність джерела живлення буде в повній мірі відновлена, неможлива. До того ж через кілька місяців він в будь-якому випадку остаточно вийде з ладу.

Щоб відновити акумулятор автомобіля в першу чергу необхідний новий електроліт. Батарея ретельно промивається дистильованою водою, пластини елемента живлення очищаються від солей за допомогою спеціальної десульфатізірующей присадки, після чого заливається свіже електроліт. Потім АКБ повинен пройти кілька циклів зарядки і часткової розрядки - це дозволить відновити рівень ємності. Однак така процедура допомагає далеко не завжди.

Якщо елемент живлення все ж повністю вийшов з ладу, перед автовласником встає питання про утилізацію АКБ. Багато хто помилково вважає, що відслужив свій термін джерело живлення можна просто викинути на смітник, але насправді робити це строго заборонено. Конструкція пристрою має на увазі використання шкідливих як для навколишнього середовища, так і для здоров'я людини матеріалів і речовин, тому для поламаних автомобільних батарей існує особлива програма утилізації.

Одні з найпростіших варіантів - здати акумулятор в спеціалізовану компанію або на переробний завод. Такі підприємства мають ліцензію на збирання АКБ і офіційний дозвіл на їх ліквідацію. Втім, в цьому випадку є свої недоліки - великі компанії приймають тільки великі партії джерел живлення, а їх представництва розташовані далеко не в усіх містах. Також здати старий акумулятор можна в пункт прийому металобрухту, звідти їх зазвичай відправляють на переробні заводи.

Але найцікавішим варіантів є Trade-IN - можливість здати старий акумулятор і отримати в обмін на нього новий (така послуга надається компаніями, що займаються реалізацією АКБ). Клієнт здає старий джерело живлення і, внісши невелику доплату, отримує новий пристрій. Автолюбитель в цьому випадку не витрачає час на утилізацію застарілої батареї і отримує нову по набагато більш вигідною ціною.

Де можна купити хороший акумулятор в Києві

Якщо ви хочете купити якісний і надійний новий акумулятор для автомобіля, скористайтеся послугами інтернет-магазин «Світ АКБ». У нашому асортименті представлені АКБ від кращих виробників, вся продукція відповідає стандартам якості і відрізняється чудовими технічними характеристиками, що дозволяє гарантувати тривалу і стабільну роботу джерел живлення. А доступні ціни та система Trade-IN дозволять купити новий АКБ на авто на максимально вигідних умовах. Доставка покупок здійснюється по Києву і в інші міста України за допомогою надійних перевізників. Повну інформацію про особливості і характеристики продукції ви знайдете в каталозі. У разі виникнення питань зв'яжіться з нашим менеджером за вказаною на сайті телефону.

Безкоштовна доставка При замовленні від 2000 грн
Магазин у Києві Усі товари в наявності
Актуальні ціни Оновлення кожні 5 хв.
Гарантія якості Офіційні товари
Монтаж обладнання Власна монтажна бригада
Власний склад Відвантаження день у день